Партнерство
Первый интернет-магазин от производителя!
Пн - Пт с 09:00 - 18:00
Звонки по Украине бесплатно

О нас

LOGO.png

 

ТОВ «ТД КліматКраїни» з 2013 року являється офіційним ексклюзивним представником низки виробників таких як ELECTROLUX, ZANUSSI та інших в Україні,  та пропонує повний асортимент кліматичного обладнання побутового, напів промислового та промислового призначення у сфері кондиціонування, вентиляції та опалення. Наше обладнання відрізняє спеціальна ціна від виробника, висока якість, надійність та інноваційність. Компанія є одним з найбільших імпортерів та постачальників кліматичного обладнання у національні мережі України та професійні канали, відзначена нагородою «Компанія року» в 2018.


Сподіваємось, що наші пропозиції задовольняють Ваші потреби в будівництві, а саме ми пропонуємо наступне обладнання для Ваших потенційних об’єктів:  

 1. Каркасно-панельні припливні промислові вентиляційні установки з рекуперацією тепла та зволоженням датської торгової марки Shuft. 
 2. Сучасні мультизональні системи (VRF) типу, теплові насоси, компресорно- конденсаційні блоки та вентиляційні доводчики (фанкойлы) від Electrolux. 
 3. Холодильне обладнання (чиллери, компресорно-конденсаційні блоки та теплові насоси) світового лідера з виробництва холодильного обладнання Ballu Machine by Rhoss та Carrier. 
 4. Системи локального обігріву за допомогою інфрачервоних панелей (висота розміщення до 9м), потужні електричні та автономні теплові гармати до 90 кВт на газу та диз паливі Biemmedue (Італія) та Ballu Machine .
 5. Радіатори опалення усіх типів від Royal Termo (Італія). Теплові завіси усіх типів та потужностей Ballu Machine. Прецизійні кондиціонери для серверних приміщень від DeLonghi.
 6. Электросушилки для рук від Electrolux.


Переваги компанії «ТД Клімат Країни»:

 1. Широка наявність техніки на складах в Україні та Європі.
 2. Швидкі терміни розрахунків, проектів та поставок обладнання завдяки наявності у холдингу проектно-виробничої компанії Кліматленд.
 3. Повна технічна документація та сертифікати на обладнання.
 4. Спеціальні комерційні умови.
 5. Сучасне всеукраїнське сервісне обслуговування через гарячу лінію.