RU UA  
Партнерство
Первый интернет-магазин от производителя!
Пн - Пт с 09:00 - 18:00
Звонки по Украине бесплатно

О нас


   

ТОВ «ТД Клімат Країни» з 2013 року є офіційним ексклюзивним представником низки виробників таких, як ELECTROLUX, ZANUSSI та інших в Україні,   та пропонує повний асортимент кліматичного обладнання побутового, напівпромислового та промислового призначення у сфері кондиціонування, вентиляції та опалення. Наше обладнання відрізняє спеціальна ціна від виробника, висока якість, надійність та інноваційність. Компанія є одним з найбільших імпортерів та постачальників кліматичного обладнання у національні мережі України та професійні канали, відзначена нагородою «Компанія року» в 2018 та 2020 рр.


Сподіваємось, що наші пропозиції задовольняють Ваші потреби в будівництві, а саме ми пропонуємо наступне обладнання для Ваших потенційних об’єктів:  

 1. Каркасно-панельні припливні промислові вентиляційні установки з рекуперацією тепла та зволоженням датської торгової марки Shuft. 
 2. Сучасні мультизональні системи (VRF) типу, теплові насоси, компресорно-конденсаційні блоки та вентиляційні доводчики (фанкойли) від Electrolux. 
 3. Холодильне обладнання (чиллери, компресорно-конденсаційні блоки та теплові насоси) світового лідера з виробництва холодильного обладнання Ballu Machine by Rhoss та Carrier. 
 4. Системи локального обігріву за допомогою інфрачервоних панелей (висота розміщення до 9м), потужні електричні та автономні теплові гармати до 90 кВт на газу та дизпаливі Biemmedue (Італія) та Ballu Machine .
 5. Радіатори опалення усіх типів від Royal Thermo (Італія). Теплові завіси усіх типів та потужностей Ballu Machine. Прецизійні кондиціонери для серверних приміщень від DeLonghi.
 6. Електросушарки для рук від Electrolux.


Переваги компанії «ТД Клімат Країни»:

 1. Широка наявність техніки на складах в Україні та Європі.
 2. Швидкі терміни розрахунків, проектів та поставок обладнання.
 3. Повна технічна документація та сертифікати на обладнання.
 4. Спеціальні комерційні умови.
 5. Сучасне всеукраїнське сервісне обслуговування через гарячу лінію.